svg
624
svgĮsiminti

ES projektų vadovė (as)

svg
624

Darbo pobūdis:

Projektų įgyvendinimo administravimas. Darbas apimtų projekto dokumentacijos tvarkymą ir priežiūrą, mokėjimo prašymų rengimą, pakeitimų derinimą, viešinimo valdymą, projektus įgyvendinančių klientų konsultavimą projekto klausimais.

Reikalavimai:

  • Ieškome pozityvaus, kruopštaus, gebančio savarankiškai analizuoti informaciją ir gerai planuotis darbus kolegos.
  • Taip pat iš kandidatės (-o) tikimės atidumo ir sugebėjimo vadovautis konkrečiomis taisyklėmis, komunikuoti raštu ir telefonu.
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas, pageidautina vadybos, finansų, teisės ar susijusiose srityse būtų privalumas.

Privalumai:

  • Galimas dalinis darbas nuotoliniu būdu, papildomos laisvos dienos asmeniniams reikalams tvarkytis, premijos už gerus darbo rezultatus, mokymai kvalifikacijai kelti.
  • Darbas tvarkingame, netriukšmingame biure Naujamiestyje, labai geros sąlygos derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Įmonė siūlo:

Papildomas apmokamas laisvas dienas asmeniniams reikalams tvarkytis, nuolatinį tobulėjimą, siuntimą į mokymus, galimybę augti su įmone ir realizuoti save, pereiti į kitas pareigas ir plėsti veiklas.

Siūlomas atlyginimas:

2.000 - 2.500 € per mėn. (prieš mokesčius)
Į skelbiamą atlyginimą nėra įskaičiuotos premijos už gerus darbo rezultatus, skiriama pelno dalis, taip pat užmokestis už papildomą darbo krūvį (esant iniciatyvai ir norui dirbti).


Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Mindaugas

Telefonas:

El. paštas:

 su nuoroda "Projektų vadovė (-as)"

Tinklalapio adresas:

www.insigus.lt

Adresas:

Švitrigailos g. 11A


Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.